Turime pirmuosius 2026 m. ČEMPIONUS Turime pirmuosius 2026 m. ČEMPIONUS 

Trenerių Artūro ir Tado Švaikevičiaus 2011 m. vaikinai šiandien 3:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ U-15 ir dar nepasibaigus Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionatui užsitrikrino U-15 čempionų vardus! Pernai šie vaikinai tapo Lietuvos Jaunučių U-14 čempionais, labai jumis didžiuojamės ir sveikiname žaidėjus, trenerius ir tėvelius

Naujienlaiškio prenumerata

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!