D.U.K.

   Sveiki atvykę!

Čia rasite atsakymus į Jums dažniausiai iškylančius klausimus, susijusius su treniruotėmis Baltijos futbolo akademijoje.
SVEIKATOS PAŽYMOS

   1) Kas yra sveikatos pažyma ir kam ji reikalinga?

Sveikatos pažyma yra dokumentas, liudijantis, kad vaikas neturi sveikatos sutrikimų ir gali aktyviai sportuoti.

 

   2) Iš kur galėčiau gauti sveikatos pažymą?

Sveikatos pažyma gali būti išduota dviem būdais:

– Jei vaikas yra darželinukas, priešmokyklinukas arba mokyklinukas (lanko 1-12 klases), tuomet turite kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris išrašys sveikatos pažymą (“Vaiko sveikatos pažymėjimą” kasmet reikalauja pateikti visos ikimokyklinio, priešmokyklinio ar bendrojo lavinimo įstaigos – mūsų Akademijai užteks minėto dokumento kopijos). Šeimos gydytojo išrašyta pažyma galioja metams. Sveikatos pažymos kopiją darželinukų ir mokyklinukų tėveliai turi pristatyti savo atžalų treneriui.

– Jei vaikas mokosi antroje ar vyresnėje klasėje, ir sportuoja 3 ar daugiau kartų per savaitę, tuomet dėl sveikatos pažymos reikia kreiptis į Vilniaus sporto medicinos centrą (dar žinomą kaip Sporto dispanserį), kur bus išrašyta pažyma. Reikalinga išankstinė registracija. Vykstant į centrą, vaikams iki 18 m. būtinas išrašas iš ambulatorinės kortelės apie persirgtas ligas, dispanserizavimą dėl ligos, dėl paskirtos fizinio pajėgumo medicininės grupės mokykloje. Sporto centre išduota pažyma galioja metų ketvirčiui, t.y. 3 mėnesiams.

 

   3) Iki kada reikia susitvarkyti ir pristatyti sveikatos pažymą?

Sveikatos pažymą reikia susitvarkyti per mėnesį nuo treniruočių lankymo pradžios.

 

   4) Kur reikėtų pristatyti sveikatos pažymą?

Gydytojo išrašytą sveikatos pažymą ar jos kopiją turite pristatyti treneriui, kurio treniruotes lankote.
SUTARTYS

   1) Kodėl reikia pasirašyti sutartį su Baltijos futbolo Akademija?

Sutartį tarp Baltijos futbolo akademijos ir fizinio asmens pasirašyti reikia todėl, kad tai yra dokumentas, kuriuo įteisinamas vaiko ugdymas mūsų futbolo akademijoje, nušviečiamas treniruočių, trenerių darbo reglamentas, įvardintos trenerių ir būsimų Baltijos futbolo akademijos auklėtinių pareigos, atsakomybės ir teisės.

 

   2) Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi, atvykstant pasirašyti sutarties?

Tėveliams, atvykusiems pasirašyti sutarties, su savimi reikėtų turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

 

   3) Kur, kaip ir kada reikia pasirašyti sutartį?

Norint pradėti lankyti Baltijos futbolo akademijos treniruotes reikia susisiekti su atitinkamus gimimo metus treniruojančiu treneriu (trenerių skirstymas pagal metus nurodytas mūsų internetinėje svetainėje) arba kreiptis tiesiog į Baltijos futbolo akademijos administracija,  ir informuoti apie tai, jog vaikas nori lankyti futbolo treniruotes.

Atvykus į pirmąją treniruotę, Jums bus suteikta galimybė pasinaudoti bandomuoju laikotarpiu, t. y. Per 2 savaitės turėsite apsispręsti, ar norite lankyti futbolo treniruotes Baltijos futbolo akademijoje. Apsisprendus lankyti –  su Jumis bus pasirašyta Sporto mokymo sutartis bei bandomasis laikotarpis bus įtrauktas į pirmojo mėnesio mokestį už futbolo treniruotes. Priešingai, jei nuspręsite po bandomojo laikotarpio nepasirašyti su Baltijos futbolo akademija sutarties – mokėti už bandomąjį laikotarpį nereikės.

 

   4) Kaip nutraukti sutartį? 

  1. Sutartis gali būti nutraukta šalių susitarimu arba bet kurios iš šalių iniciatyva, kai kita šalis pažeidžia sutarties nuostatas.
  2. Sutartis gali būti nutraukta vienai iš šalių vienašališkai pareiškus apie jos nutraukimą arba pažeidus sutarties sąlygas. Apie sutarties nutraukimą šalys turi raštu vieną kitą įspėti ne mažiau kaip prieš mėnesį.
  3. Pasirašytą ir nuskenuotą sutarties nutraukimo prašymo formą galite atsiųsti mums el. Paštu bfavilnius@gmail.com.
  4. Sutartis bus nutraukta visiškai atsiskaičius su VšĮ Baltijos futbolo akademija už suteiktas paslaugas. Sutarties nutraukimą turi patvirtinti VšĮ Baltijos futbolo akademijos buhalterija.

 

   MOKĖJIMAI

   1) Iš ko susideda mokestis už treniruotes?

Mokestis už treniruotes yra abonementinis. Mokinys įsipareigoja mokėti Akademijai fiksuoto dydžio abonementinį mokestį, kurio dydis yra nurodytas Sporto mokymo sutartyje. Nurodytą mokestį Mokinys ar jo Atstovas įsipareigoja sumokėti iki einamojo mėnesio 10 dienos arba iš karto už visą semestrą.

 

   2) Kas gresia, jei laiku nesumokamas nustatytas mokestis už treniruotes?

Laiku nesumokėjus mokesčio už treniruotes, sutartis su auklėtiniu bus stabdoma, t.y. vaikas negalės lankyti treniruočių, iki to laiko, kai bus padengta skola.

 

   NUOLAIDOS IR KOMPENSACIJOS

   PASTABA: visų futbolininkų, kurie Baltijos futbolo akademiją lanko nebe pirmą sezoną, tėvelių dėmesiui! Akcentuojame ir pabrėžiame, jog prašymus dėl nuolaidų (kai mūsų Akademiją lanko 2 ir daugiau vienos šeimos vaikai, soc. paramą gaunančių ir pan.) privalote pateikti Akademijos administracijai kiekvieną sezoną iš naujo. Nepateikus prašymo nuolaida automatiškai kitam sezonui nėra taikoma.

 

   Kokiais atvejais taikomos nuolaidos?

  1. Jeigu Baltijos futbolo akademiją lanko du vaikai – kiekvienam jų taikoma 5 eur per mėnesį nuolaida mokesčiui už treniruotes.
  2. Nuolaida taip pat taikoma pateikus Vilniaus miesto socialinės paramos centro pažymą dėl teisės į socialinę paramą. Nuolaidos bus taikomos nuo pažymos ir prašymo pateikimo dienos, todėl prašome pažymas pristatyti kuo anksčiau, nes nuolaidos atgaline tvarka nebus taikomos (pavyzdžiui, pristačius pažymą lapkričio mėnesį, nuolaida galios lapkričio mėnesio treniruotėms, o už spalio mėnesio treniruotes nebus pritaikyta).

 

   NEFORMALIOJO  VAIKŲ ŠVIETIMO KREPŠELIS (NVŠ)

   1) Kokio dydžio NVŠ krepšelis yra skiriamas 1 vaikui?

NVŠ lėšų suma vienam NVŠ programoje dalyvaujančiam vaikui yra 15 Eur/mėn. Savivaldybė, atsižvelgdama į prioritetus, gali nustatyti kitą NVŠ lėšų sumą vienam NVŠ programoje dalyvaujančiam vaikui, NVŠ lėšų nustatyta suma neturėtų būti 1/3 didesnė ar mažesnė nei 15 Eur.

   2) Kokiu būdu galima sumažinti mėnesinį mokestį už futbolo treniruotes, minusavus NVŠ lėšų sumą?

  • Tarp Jūsų ir Akademijos būtinai turi būti sudaryta Sporto mokymo sutartis, kurioje, be kita ko, pareikšite sutikimą dėl dalyvavimo NVŠ programoje;
  • Akademija užregistruoja Jūsų vaiką mokinių registre, pažymėdama, jog NVŠ lėšas skirtų mūsų Akademijai;
  • Nuo mėnesinio mokesčio minusuosime NVŠ lėšų sumą tik tuomet, kai pinigai bus pervesti į Akademijos sąskaitą (pavyzdžiui: Akademija už spalio mėnesį treniruotes gavo NVŠ lėšas tik gruodžio pabaigoje. Tokiu būdu, Jums bus kompensuota už sausio mėn treniruotes); Apie gautas iš Savivaldybės lėšas, Akademija kiekvieną kartą informuos el. Paštu;

   KITA

   1) Kaip užsisakyti aprangą?

Aprangą galite užsisakyti mūsų puslapyje, skiltyje “Aprangos rezervacija”

   Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą?

   Rašykite mums el. p. bfavilnius@gmail.com (atsakome ne vėliau kaip per 3 darbo dienas) arba skambinkite tel. nr. 8 601 10193.

Tekstą kopijuoti ir platinti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama! © Baltijos futbolo akademija