Kovo 3 d. startuoja tarptautinis vaikų futbolo turnyras “BFA CUP” 2000-2001 m. g. komandoms. Žemiau galėsite rasti visų rungtynių rezultatus, bei turnyro tvarkaraštį.

Tvarkaraštis/Schedule/Pасписание (UPDATED!!!)

100% Complete (success)
# PLACE
1 Dinamo-Minsk@2.-other-logo DINAMO MINSK
2 FC-Minsk FK MINSK
3 FC-Minsk FK MINSK-2

 

# GROUP A G W D L P PLACE
1 BFA BFA 2 1 1 0 4  II
2 FC-Minsk FK MINSK 3 2 1 1 0 4  I
3 jdfs-alberts JDFS ALBERTS 2 0 0 2 0  III

 

# GROUP B G W D L P PLACE
1 fa-zalgirietis FA ŽALGIRIETIS 2 0 1 1 1  III
2 mosp MOSP BIALYSTOK 2 1 0 1 3  II
3 Dinamo-Minsk@2.-other-logo DINAMO MINSK 2 1 1 0 4 I

 

# GROUP C G W D L P PLACE
1 BFA BFA-2 2 0 0 2 0  III
2 FC-Minsk FK MINSK 2 2 0 0 6  I
3 stumbras_kaunas FC STUMBRAS-FENIKSAS 2 1 0 1 3  II

 

# GROUP D G W D L P PLACE
1 PFA PANEVĖŽYS 2 0 1 1 1 III
2 FC-Minsk FK MINSK-2 2 1 1 0 4  I
3 jagiellonia JAGIELLONIA BIALYSTOK 2 1 0 1 3  II

 

Kovo 5 d. SEKMADIENIS
jdfs-alberts  SENVAGĖ: JDFS ALBERTS 0:3 BFA-2 BFA
fa-zalgirietis  SENVAGĖ: FA ŽALGIRIETIS 1:1 FK PANEVĖŽYS PFA
BFA SPORTIMA: BFA 1:2 FC STUMBRAS-FENIKSAS stumbras_kaunas
mosp SPORTIMA: MOSP BIALYSTOK 0:6 JAGIELLONIA BIALYSTOK jagiellonia
FC-Minsk SPORTIMA: FK MINSK-3 0:3 FK MINSK FC-Minsk
Dinamo-Minsk@2.-other-logo SPORTIMA: DINAMO MINSK 0:0 FK MINSK-2 FC-Minsk

 

Kovo 4 d. ŠEŠTADIENIS
jdfs-alberts  SENVAGĖ: JDFS ALBERTS 0:3 ŽALGIRIETIS fa-zalgirietis
jagiellonia  SENVAGĖ: JAGIELLONIA BIALYSTOK 3:1 FC STUMBRAS stumbras_kaunas
BFA  FABIJONIŠKĖS: BFA-2 2:4 FK PANEVĖŽYS PFA
BFA SPORTIMA: BFA 1:2 MOSP BIALYSTOK mosp
FC-Minsk SPORTIMA: FK MINSK-2 2:0 FK MINSK FC-Minsk
FC-Minsk SPORTIMA: FK MINSK-3 0:3 DINAMO MINSK Dinamo-Minsk@2.-other-logo
BFA SPORTIMA: BFA-2 0:2 FA ŽALGIRIETIS fa-zalgirietis
jdfs-alberts SPORTIMA: JDFS ALBERTS 0:3 FK PANEVĖŽYS PFA
stumbras_kaunas SPORTIMA: FC STUMBRAS 0:1 MOSP BIALYSTOK mosp
BFA SPORTIMA: BFA 1:4 JAGIELLONIA BIALYSTOK jagiellonia
FC-Minsk SPORTIMA: FK MINSK 0:1 DINAMO MINSK Dinamo-Minsk@2.-other-logo
FC-Minsk SPORTIMA: FK MINSK-3 0:4 FK MINSK-2 FC-Minsk

 

Kovo 3 d. PENKTADIENIS
BFA  SPORTIMA: BFA 1:1 FK MINSK-3 FC-Minsk
BFA  SPORTIMA: BFA-2 0:3 FC STUMBRAS-FENIKSAS stumbras_kaunas
fa-zalgirietis  SPORTIMA: FA ŽALGIRIETIS 0:0 DINAMO MINSK Dinamo-Minsk@2.-other-logo
PFA  SPORTIMA: PFA-PRSSG-FK PANEVĖŽYS 1:1 FK MINSK-2 FC-Minsk
FC-Minsk SPORTIMA: FK MINSK-3 6:0 JDFS ALBERTS jdfs-alberts
PFA SPORTIMA: PFA-PRSSG-FK PANEVĖŽYS 0:1 JAGIELLONIA BIALYSTOK jagiellonia
FC-Minsk FABIJONIŠKĖS: FK MINSK 2:1 FC STUMBRAS-FENIKSAS stumbras_kaunas
fa-zalgirietis SENVAGĖ: FK ŽALGIRIETIS 0:1 MOSP BIALYSTOK mosp
FC-Minsk SENVAGĖ: FK MINSK 2:0 BFA-2 BFA
FC-Minsk FABIJONIŠKĖS: FK MINSK-2 1:0 JAGIELLONIA BIALYSTOK jagiellonia
mosp SENVAGĖ: MOSP BIALYSTOK 0:2 DINAMO MINSK Dinamo-Minsk@2.-other-logo
BFA SENVAGĖ: BFA 3:0 JDFS ALBERTS jdfs-alberts

 

Published
Views 2614