Naujienų archyvas

Šiandien Lietuvos futbolo stadione buvo sužaistos dar vienerios čempionato rungtynės. Baltijos futbolo akademijos 2006 m. g. komanda rezultatu 4:1 palaužė FM “AUDRA” ekipą. Įvarčius pelnė – Artiom Osipovič 2, Deivid Michnevič 1, Margiris Čižas 1.

Read More

Lietuvos futbolo čempionatas tęsiasi. Šiandien buvo sužaistos dar vienerios U14 čempionato rungtynės tarp “BFA” ir “DAINAVA” ekipų. Šios rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1. Įvartį pelnė – T. Stakėnas.

Read More

Lietuvos čempionato rungtynes šiandien sužaidė BFA-2 2009, kuri dalyvauja 2008 m. g. čempionate. BFA-2 nusileido “Rotalis” komandai rezultatu 2:8. Įvarčius pelnė – Vytautas, Viljamas.

Read More

Šeštadienį Baltijos futbolo akademijos U19 komanda namuose priėmė svečius iš Klaipėdos “FM-FK Atlantas”. Šias rungtynes laimėjo BFA ekipa rezultatu 4:1. Vieną įvartį pelnė Edas Karapetjanas 1, bei trimis įvarčiais atsižymėjo Radek Ruseckij.

Read More

Šiandien “Sportima” arenoje buvo sužaistos U9 Rytų B diviziono turo rungtynės, kuriose Baltijos futbolo akademijos ekipa susitiko su FK “RABONA”. Galutinis šių rungtynių rezultatas 3:3. BFA ekipoje įvarčius pelnė – Lukas Skurvydas – 2, Artūr Stoliarčik – 1.

Read More

Šiandien “Fabijoniškių” stadione Baltijos futbolo akademijos 2007 m. g. komanda susitiko su FA “Žalgirietis” ekipa. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 2:2, tačiau antrame kėlinyje “Žalgiriečio” ekipa pelnė du įvarčius ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:4. BFA komandoje abu įvarčius pelnė – Nakrevič Leonard.