2% parama

VŠĮ „BALTIJOS FUTBOLO AKADEMIJA“

Mieli Tėveliai ir Mamytės, Seneliai ir Močiutės, gerbiami futbolo mėgėjai

Teisinis Viešosios įstaigos statusas leidžia mūsų Futbolo Akademijai priimti iš Jūsų paramą, skiriant 2% išskaičiuoto gyventojų pajamų mokesčio nuo gautų pajamų per kalendorinius metus. Tokiu būdu gaunate galimybę susimažinti mėnesinį mokestį už futbolo treniruotes. Pristačius pažymą iš VMI apie skirtų lėšų sumą, Futbolo Akademija sudarys su Jumis Papildomą susitarimą, kuriame bus išdėstyta už kokį mėnesį ir kokia suma bus kompensuojama. Taip pat informuojame, jog Futbolo Akademija iš gautų lėšų 10 % pasilieka administravimo išlaidoms.

Nutarę paremti mūsų Akademiją, užpildykite pateiktą Prašymo FR 0512v02 formą (įrašykite tik savo duomenis), padėkite savo parašą ir pristatykite valstybinei mokesčių inspekcijai (Ulonų g. 2, Vilnius – Šiaurės miestelyje, tel. 2553190). Galima siusti prašymą elektroniniu paštu į VMĮ kartu su metine deklaracija. Kas neturi galimybės pristatyti į VMĮ, priduokite treneriui iki 2017.03.31. Informuojame, jog Prašymo FR 0512v02 formą galės Jums pateikti treneris.

Prašymas pildomas tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, duomenys įrašomi tiksliai į jiems skirtus laukus, nepildytinos eilutės paliekamos tuščios. Braukti ir taisyti įrašo negalima. Mūsų rekvizitai jau įrašyti pateiktoje prašymo formoje.

                                                                                                                                                                                                                      Administracija

—————————————————————————————————————————————————-

Formą FR0512 v.2 su “BFA” rekvizitais. Ją užpildę pateikite į mūsų įstaigą, artimiausią VMI skyrių ar elektroniniu būdu per VMI deklaravimo sistemą deklaravimas.vmi.lt

Forma pildymui raštu: SPAUSTI ČIA

VMI pildymo taisyklės: SPAUSTI ČIA

Formą užpildyti galite ir elektroniniu būdu:

1. atsidarykite savo e-banką ir prisijunkite su savo slaptažodžiais, pvz. SEB, DnbNord, Swedbank ar bet kurį kitą banką.

2. susiraskite banke “e-valdžia” , “e-paslaugos” ar “e-deklaravimas”.

3. suradę nuorodą į elektroninio deklaravimo skyrių, paspauskite “Sutinku”.

4. atsidaro naujas langas – VMI deklaravimo sistema. Susiraskite skyrelį “Pažymos”.

5. parsisiųskite formą FR0512 v.2.

6. atsidarykite šią formą ir užpildykite visus laukus (prieš tai turite turėti instaliavę specialią deklaracijų pildymo programą ABBYY eFormFiller). Išsisaugokite pakeitimus.

7. per VMI sistemą (skyrius “Siųsti paruoštą failą”) išsiųskite šią formą – prikabinkite failą, galite užrašyti pastabas laisvai.

8. VMI informacija tel. 1882. (visos taisyklės deklaravimas.vmi.lt) .

Šią Jūsų paramos teisę įtvirtina LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos (34 str. 3 dalis).

———————-

Rekvizitai:

VŠĮ ” Baltijos Futbolo Akademija”

Įmonės kodas: 301442533

Adresas: Taikos g. 53-8, Vilnius

————————

Ačiū Jums

“BFA”  – kolektyvas